עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

ילדונת טיפוסית בת 17, שחוזרת לפה מידי פעם כדי לספר את הסיפור הלא כל כך מקורי שלה :)
חברים
System Meאני ?edyasunshineIM ALתיאו
הדסDanielle
הבלוג נפתח ב14.12.13 ッ

הוא נועד לפריקה שיתוף והבעת דעה.
סוף סוף אפשר לפרוק בלי להתבייש, ולספר את הכל 100% נכון
סוף סוף אפשר לשתף מישהו בלי שישפוט אותי
סוף סוף אפשר להביע דעה בלי לדפוק חשבון לאף אחד
אני מרגישה שאני יכולה להיות פה אני, אני האמיתית וזה נותן לי תקווה.

דיאטה

04/07/2014 21:23
Rain
דיאטה, אוכל
יומני היקר, 

לספר על זה, או לא לספר על זה? ואם זה יעשה לי עין הרע? נו באמת! זה הכל עניין של כוח רצון! כן, אבל עדיין, יש השפעה.. ריין את מטומטמת אמתית, חוץ מזה אני לא שואלת אותך, אני ממש רוצה לרשום על זה, וזהו. אוקיי, אבל אם זה הורס לי את לוקחת את האשמה. 

אז לבסוף נכנעתי לרצונותיי החלקיים, והחלטתי לספר לך אחרי 20 יום של השקעה על "הסוד" שהסתרתי ממך. אני לא אשקר, עדיין יש לי ספקות, אולי עצם זה שאני אסתיר ממך את זה יהרוס לי את הכל אבל אני לא יכולה להתעלם מזה, כי נמאס לי לשמור את הידע בתוכי, יהיה מה שיהיה. את תחווה איתי את האכזבות והשמחות, אני מקווה שיהיו במיוחד שמחות. אוקיי, נתחיל מההתחלה; 

עשרות פעמים רציתי לעשות דיאטה, כל פעם שזה קרה לי בזמן שהיה לי אותך גם הכרזתי על זה בחגיגיות, עם בלונים מקושטים בצד וקונפטי.  כמה זכרונות יש לי מהחרא. הזה, אני באמבטיה, מורידה את החולצה, מורידה את המכנס, מורידה את התחתון ואת החזייה. השומנים בולטים להם מכל מקום. אני לא אפרט כי אני יודעת שזה יכאיב לי, אבל אתה כבר יודע על  מה אני מדברת. אני לא יודעת מה הוביל אותי לזה, אבל אני יודעת שהייתי במקום שהכי לא מתאים לדיאטה. הייתי במלון עם אמא ואבא שלי למשך שלוש ימים. ישבתי עם אמא שלי במרפסת כשמחברת הכתיבה שלי בברכיי והתה החם מונח על השולחן. לא חשבתי על זה הרבה, זה פשוט פרץ לו. אני יודעת כמה אמא שלי מודעת לאנורקסיה ובולימיה, כמה פעמים היא קראה לי כשהיא ראתה סרטים דקומנטריים מהסגנון. ניסיתי לעשות את זה בעדינות, עם הקדמה ואזהרה ו..כנות. 
'אמא, אני רוצה להגיד לך משהו, אבל תישארי עם ראש פתוח. אני יודעת שאת תמיד אומרת שיש לי גוף יפה [אין לי גוף יפה, אבל כנראה שמישהו התקין למחצית מהאמהות בכדור הארץ מכשיר שלא נותן לאמהות לראות את הגוף השומני של בנותיהן] אבל אני באמת חושבת שיש מקום לשיפור, אני רוצה לרזות קצת.' 
ואז התחילו הדיבורים. אמא שלי עוסקת ברפואה והיא כבר הורידה 13 קילו בעבר אז יש לה ידע בנושא. פטפוטים ופטפוטים אבל שום סוד, כל הדברים הקלאסיים אבל טיפה מעבר לספורט ואכילה נכונה, למרות שזה מה שזה היה. ביומיים שנשארו נתתי לעצמי להתפרע בחדר אוכל, להרשות לעצמי בורקסים וג'חנונים בידיעה שאני לא הולכת לתקוע אותם עוד זמן רב. הגענו הביתה, והימים פשוט זרמו להם. ספורט מתיש, ייעוץ של ההורים, שליטה עצמית, היה קשה אבל לא נורא, אני לא יודעת איך אני, חזירה שכמותי, אכלנית כפייתית מדרגה ראשונה, הצלחתי לאכול כמו שצריך. היו ימים קשים יותר, היו פחות, הרעיון הוא שלא נתתי לדחפים שלי להשתלט עליי. עכשיו יש רק בעיה אחת, עוד לא עבר חודש וכבר השלתי מעל ל3 קילו, אני לא רוצה להזיק לבריאות שלי, אני לא רוצה לרזות מהר ולהעלות הכל מהר, אבל אני אתמיד. אני אעשה מה שנדרש עליי לעשות. 

ו.. זהו בערך. מחר זו תהיה סוג של התחלה חדשה [אני אוהבת להגיד לעצמי כל יום שמחר יש דיאטה חדשה, זה נותן לי תמריצים] ואני גם אוכל להודיע לך עם עשיתי לעצמי עין הרע. רציתי לציין עוד משהו, אני נגד בולימיה, אני נגד אנורקסיה. אם מישהי רוצה לרזות אז שתעשה את זה בבריאות, זה לגמרי אפשרי. 

אוהבת, ריין. 

סתיו
04/07/2014 22:52
בהצלחה בדיאטה ומניסיון זה לא בהכרח קשור לכוח רצון תמצאי את הספורט שאת אוהבת ותעזרי בו אני אוכלת המון אבל עושה מלא ספורט כי אני מאוד אוהבת ספורט וירדתי כבר יותר מ6 קילו בכמה חודשים. הכי הרבה שאפשר להוריד זה קילו בשבוע אז שלוש קילו בשבוע זה באמת תקין.... אבל אל תורידי יותר כי זה כבר מסוכן...
בהצלחה :)
Rain
05/07/2014 22:24
לא זה לא תקין קילו בשבוע, אבא שלי רופא והוא אמר לי ש400 גרם *בחודש* זה הכי בריא ואי אפשר להעלות את זה, וזה כן קשור לכוח רצון כי אם אני לא ארצה תוכלי למצוא אותי טוחנת שוקולדים בספה שבסלון עם מרתון של סנג'אי וקרייג =)
ותודה (:
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון