עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

ילדונת טיפוסית בת 17, שחוזרת לפה מידי פעם כדי לספר את הסיפור הלא כל כך מקורי שלה :)
חברים
System Meאני ?edyasunshineIM ALתיאו
הדסDanielle
הבלוג נפתח ב14.12.13 ッ

הוא נועד לפריקה שיתוף והבעת דעה.
סוף סוף אפשר לפרוק בלי להתבייש, ולספר את הכל 100% נכון
סוף סוף אפשר לשתף מישהו בלי שישפוט אותי
סוף סוף אפשר להביע דעה בלי לדפוק חשבון לאף אחד
אני מרגישה שאני יכולה להיות פה אני, אני האמיתית וזה נותן לי תקווה.

מי אני?

16/03/2014 16:34
Rain
דימוי עצמי, לחץ
מיום ליום במקום להכיר את עצמי יותר, אני רק מתרחקת מעצמי יותר ויותר. 
אני לא מכירה את עצמי משום בחינה- לא באופי, וגם לא "ביופי" שאין לי.. 

ולגבי האופי, כששואלים אותי שאלות מהסוג הזה המוח שלי נכנס באופן אוטומטי לדילמה שדי קשה לצאת ממנה ובסופו של דבר אני לא מגיעה לשום תשובה.. 
כ"כ הרבה שאלות ומעט מידי תשובות. אני מסודרת? אני לא מסודרת? אני עצלנית? אני חרוצה? אני טיפשה? אני חכמה? אני יודעת אמפתית? אני לא יודעת אמפתית? אני אוהבת לקרוא? אני לא אוהבת לקרוא? אני סקרנית? אני לא סקרנית? אני אכפתית? אי אדישה? אני נדיבה? אני קמצנית? קשה להתחבר איתי או שקל להתחבר איתי? אי ביישנית? אני לא ביישנית? מה אני אוהבת לעשות? מה אני אוהבת לאכול? מה הטיפוס שלי בבנים? מה הטיפוס של בבנות? (כחברות טובות) מה הצדדים הטובים שלי? מה הצדדים הרעים שבי? אני אוהבת להתבודד או שאני עושה את זה מלית ברירה?  אני רצינית? אני שקטה? אני חופרת? אני דייקנית? אני נאמנה? אני סבלנית? אני חמדנית? אני שקרנית? אני רכלנית? אני קנאית? אני חסר אחריות? מה הצבע האהוב עליי? אני מעדיפה אולסטאר או נעל בובה? מחשב או טלוויזיה? ים או בריכה? סרטים רומנטיים או כל סוג של סרט? אני רגישה או שעוברים עליי דברים רעיםגיל ההתבגרות? אני אוהבת את ההורים שלי? אני לא אוהבת את ההורים שלי? 

אחרי שאני מסתכלת במראה אני יודעת את הפרטים הבסיסיים- עיניים חומות, שיער חום, דברים בסיסיים. אבל כשאני עוזבת אותה ועוצמת עיניים כדי להיזכר בריין (השם הבדוי שלי פה) שראיתי, אני לא מצליחה להיזכר. אני לא מסוגלת. אני כן יכולה לדמיין אנשים אחרים שאני מכירה ובקלות. אבל לא את עצמי. זה לא שאני לא מסתכלת במראה, להפך. המראה שאני כל כך שונאת להביט בה הפכה להיות החברה הכי טובה ולא טובה שלי, אני חייבת אותה כדי לדעת מה אני יכולה לתקן עכשיו, מה לא בסדר בי, מה עדיף לי ללבוש, אבל החברה הזו יכולה לגרום לי לבכות, לרצות לשבור אותה (בכל המובנים), אתם מבינים, היא פוגעת בי. 


והרשימה עוד ארוכה..
אז מי אני בכלל?     

אולי אני סתם אחת
מורן
מורן
16/03/2014 16:47
אין דבר כזה עוד אחת אני בטוחה רק לפי מה שכתבת פה שאת דבר מושלם ! שפשוט לא בדיוק הבנת מי את אבל אני בטוחה שמי שמכיר אותך טוב יודע מי את הכי טוב שיש !
Rain
16/03/2014 16:50
תודה על התמיכה אבל אף אחד לא מכיר אותי, האמת שהאנשים שקוראים את הבלוג שלי מכירים אותי הכי טוב מכולם. הורים? בקושי. חברות? אין לי.
מורן
16/03/2014 17:06
בכיף וכל מי שלא רוצה להיות חברה שלך היא המפסידה וככה את צריכה לראות את זה , ואם הקוראים שלך בבלוג מכירים אותך הכי טוב אז כנראה שככה זה יהיה בהתחלה עד שכולם יבינו כמה כדאי להכיר אותך ולהיות בסביבתך
Rain
16/03/2014 17:14
אף פעם לא אמרו לי את זה, תודה רבה את מדהימה♥
16/03/2014 17:17
אני כל כך מבינה את ההרגשה הזאת , אני לא יודעת מי אני .
אני אפילו לא יודעת מה אני רוצה מעצמי , אבל זה הקטע אני חושבת שיש לנו עוד מספיק זמן לגלות מי אנחנו ובסופו של דבר נדע , אפילו שעכשיו זה לא כזה ברור .
הדברים שבונים אותך זה לא האופי אדישה לא אדישה ודברים כאלה החוויות שאת עוברת והדברים ואיך שאת מגיבה עליהם הם אלה שהופכים אותך למי שאת .
Rain
16/03/2014 18:44
זאת הבעיה.. זה משתנה מפעם לפעם
דימוי עצמי
04/09/2014 00:21
אני בטוח שאם הייתי מכיר אותך, יכולתי להגיד לך בצורה שבה לא תטילי בי ספק:
אני בטוח שאת אדם יפה, אני בטוח שיש אנשים שאוהבים אותך
אני בטוח שיש בתוכך אהבה עלצמך בליבך

הלוואי ויכולתי, אם הייתי לידך - הייתי נותן לך חיבוק ועוזר לך להעלות את הדימוי העצמי של עצמך בעינייך
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון