עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

ילדונת טיפוסית בת 17, שחוזרת לפה מידי פעם כדי לספר את הסיפור הלא כל כך מקורי שלה :)
חברים
System Meאני ?edyasunshineIM ALתיאו
הדסDanielle
הבלוג נפתח ב14.12.13 ッ

הוא נועד לפריקה שיתוף והבעת דעה.
סוף סוף אפשר לפרוק בלי להתבייש, ולספר את הכל 100% נכון
סוף סוף אפשר לשתף מישהו בלי שישפוט אותי
סוף סוף אפשר להביע דעה בלי לדפוק חשבון לאף אחד
אני מרגישה שאני יכולה להיות פה אני, אני האמיתית וזה נותן לי תקווה.

בודדה, ואולי אפילו מרוצה

04/03/2014 21:35
Rain
בדידות, יחס, חברות, אהבה, דיאטה, אוכל
קשה להגדיר את המצב שלי עכשיו, אני פשוט מרגישה לבד אבל אני לא בטוחה אם אני מרוצה מזה או לא. הרי זה מה שרציתי מההתחלה לא? בגדול נוי כבר לא חלק מהחיים שלי אבל נותרתי ללא חברות. היה לי ברור שנוי תילחם על רינת אז אפילו לא ניסיתי להשיג אותה. נותרתי ללא חברות. 

הפעם זו רק אני, לבד. רוב הבנות בכיתה שלי צריכות אותי רק למטרת עזרה במבחן, להעתיק שיעורים.  אני גם בן אדם, נמאס לי לפעמים להיות זאת שעושה טובות לכולם, אבל אף אחד לא באמת מתעניין לדעת מי אני. רוב הבנות מסמנות אותי בתור חנונית ופה זה נגמר, הן לא יודעות כמה אני קורעת את התחת כדי להגיע ל-90. הן באמת חושבות שאני נהנת לפתור משוואות כשמתמטיקה זו השנאה שלי. הן חושבות שאני יושבות בהקבצה א' רגל על רגל- הן לא יודעות כמה קשה עבדתי כדי לחזור לשם אחרי שירדתי הקבצה. 
כמה בנות ניסו להתחבר אליי, חלקן התייאשו מהר כי הדרך שלי להיפתח איטית מאוד, ומחלק אני התייאשתי. ילדה מסוימת החליטה להתחבר אליי אבל לאט לאט הבנתי שזה רק לניצול, מחפשת "חברה הכי טובה" כי שלה עזבה אותה. חוץ מזה? נראה לי שנשבר לי, מבחינתי חברות הכי טובות זה עוד בולשיט. אולי התקלקלתי ואולי תמיד הייתי מקולקלת ולא נולדתי עם קישורים חברתיים נהדרים, או שהבנות בכיתה שלי הן לא בדיוק הכי מתאימות לי אבל אני לא נוהגת להאשים אחרים בבעיות שלי. אז כן, אפשר להגדיר אותי בתור הילדה הכי בודדה בבית הספר כי מישהו במצב שלי עוד לא ראיתי. ברגע שמצלצל הפעמון של ההפסקה אני לא מתבאסת ואומרת לעצמי "נו באמת, איך אני אמצא מישהי שתרצה להיות איתי? או "אל מי אני אדחף?" נמאס לי להיות הטיפוס הדביק כמו שנוי הייתה במשך כל הזמן.- ד"א לא היה לי זמן לספר לכם אבל בהחלט הייתה לי התקופה הזו. הפעם זה רק אני והספר שלי, ספר שאפשר לבכות, לצחוק ולצפות בזמן שאני קוראת אותו. אבל אתם חייבים להבין אילו מבטים אנשים תוקעים בי! כאילו אני איזה חייזר. אני לא בטוחה למה הם מסתכלים עליי באופן הזה. אולי בגלל שאני לבד, ואולי בגלל הספר. בנות מהכיתה שלי מתות לזרוק הערות על הספר שלי. הן בטוחות שחוץ ממני אף אחד כבר לא קורה ספרים.. וכבר ראיתי נסיונות של ילדים שקטנים ממני בשנה לעשות ממני בצחוק כי נראיתי חלשה כשהייתי לבד, לפרוטוקול לא יצא להם. אם למישהו יש מושג למה המבטים האלה תרגישו חופשיים לשתף אותי. 
יש עוד כמה דברים שרציתי לציין ולא הספקתי, אני לא חושבת שזה שווה פוסט כי באמת חפרתי עליהם (אפשר לראות את זה בא לידי ביטוי לפי הנושאים של הבלוג שפה המילים לימודים+אהבה מככבות על הטופ). 
*אני כבר לא בעניין של יאן או אורן. אני חושבת שאני סוף סוף חופשיה מההידלקויות הטיפשיות האלה, נמאס לי שאותם האנשים הדביליים האלה מככבים לי בראש. החדשות הפחות טובות הן שאני עדיין מרגישה משיכה לבנים מהכיתה שלי, והפעם אחד מהם הוא ערבי, אני לא גזענית אבל אתם מבינים מאיפה נובע הפחד שלי. נמאס לי מהאופי המטומטם הזה, אני לא יכולה לשרוד יומיים בלי להימשך למישהו? אם זה רגשית או פיזית.
*אני לא יודעת איך להגדיר את זה אבל בזמן האחרון הלימודים שלי די מתדרדרים. קיבלתי 85 בעברית ו91+92 בתנ"ך ומדעים. זה בטח ישמע מתנשא ודבילי לכמה מכם אבל אני יכולה להבטיח שזו לא הכוונה שלי, אני לא פרפקציוניסטית אבל אני בהחלט שואפת לטוב יותר, המחצית הקודמת הייתה יותר טובה אבל אמא שלי ואבא שלנ אמר שלימודים זו לא סיבה להיכנס לדיכאון, קל להם להגיד כי לפי מה שהם אומרים הכל הלך להם חלק..
*הדיאטה שלי מתקדמת נורא. היומן אכילה? זרוק לפח כמו הדיאטה. אני ממשיכה להיות חזירה ואני שונאת את זה. אם תוכלו לייעץ לי אני אשמח. מרגישה כמו עובדת עצות.
The Cheshire Catשקדאלינוראלה דוידnothingman
04/03/2014 21:51
הו ריין... את נפלאה ואני מזדהה עם רוב הפוסט הזה.. עדיף להיות לבד מאשר עם חבורת 'שקרניות קטנות ויפות' -רק שהם שקרניות גדולות..
תאמיני בעצמך-תחשיבי חיובי.. כשאת חושבת חיובי את עושה חיובי -אל תתייאשי זה קשה-אבל אפשרי
Rain
05/03/2014 14:35
וואו תודה רבה, נראה לי שהמקום שהכי תמכו בי פה הוא בלוגר, קיימים פה אנשים מקסימים!
preety princes
05/03/2014 19:06
זה בסדר גם להיות בודדה לפעמים, אני גם חושבת שלהיו לבד לפעמים זה טוב. גם אני קוראת ספרים בהפסקה, סתם נחה.
Rain
05/03/2014 19:14
וואו סוף סוף מישהו כמוני חח!
אלינור
05/03/2014 19:10
כל עוד את מרוצה זה בסדר גמור (:
Rain
05/03/2014 19:14
חוץ מעניין המבטים כן?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון